Avrupa Pasajı

Taksim Ucuz Alışveriş Yerleri

0 Comments

Taksim Ucuz Alışveriş mağazaları ve pasajlarını sizler için araştırdık. İstiklal Caddesi her bütçeye uygun birbirinden farklı mağazaya ev sahipliği yapmaktadır. Araştırma yaparken ünlü markaların ihraç fazlası ürünlerine daha uygun fiyata ulaşabileceğiniz yerleri bulduk. Ve tabi ki en güzel hediyelik eşyalara ulaşabileceğiniz mağazaları da. Beyoğlu’nda ucuz alışveriş için en uygun yerlere  yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar.

Taksim Ucuz Alışveriş İçin En Uygun Yerler

1- Terkos Pasajı

Terkos Pasajı

İstiklal Caddesinde en çok bilinen, hatta adı ucuzluk pazarı olarak da anılan yer Terkos Pasajı. Burada çok ünlü markaların ihraç fazlası ürünlerine çok uygun fiyata ulaşmak mümkün. Ayrıca takı, hediyelik eşya, iç giyim ve çeşit çeşit aksesuar var. Dikkatli bir tüketiciyseniz çok kaliteli ürünleri çok ucuz fiyata alabilirsiniz. Üstelik biraz da pazarlık yeteneğiniz varsa çay paranız da cebinizde kalır.

Adres: Asmalı Mescit, Terkoz Çk. No:2, 34430 Beyoğlu/İstanbul

2- Beyoğlu İş Merkezi

Beyoğlu İş Merkezi

Taksim’de uygun alışverişin adreslerinden birisi de Beyoğlu İş Merkezi. Alt kat ve Çarşı katı alışveriş severlerin gözdesi. Erkek ve Kadın giyim yanı sıra, ayakkabı, takı, hediyelik eşya çeşitleri bolca var. Üstelik Odakule mevkisinde bulunan iş merkezine ulaşım da oldukça kolay. Hem ucuz hem kaliteli hem de ulaşım kolay olunca bize de gezmek ve alışveriş yapmak düşer.

Adres: Tomtom, İstiklal Cd. No: 187, 34433 Beyoğlu/İstanbul

3- Atlas Pasajı

Atlas Pasajı

Tarihi Atlas Pasajı hediyelik eşya, süs, takı ve tekstil ürünlerinin ağırlıkta olduğu bir yer. Aslında buraya daha çok hediyelik eşya ve takı ihtiyaçlarımız için gelsek de gayet kaliteli kıyafetler almışlığımız da var. Tarihi dokusu ile nostaljik bir alışveriş imkânı sunan pasaj içerisindeki Atlas Sineması ile de sinemaseverlerin tercihi oluyor. Pasaj içerisinde şimdilerde Sinema Müzesi olarak hizmet veren eski bir tiyatro salonuna da var.

Adres: Kuloğlu, İstiklal Cd. No:131, 34433 Beyoğlu/İstanbul

4- Halep Pasajı

Halep Pasajı

Atlas Pasajının tam karşısında ona nispet yapar gibi Beyoğlu Sinemasına ev sahipliği yapar Halep Pasajı. İçerisinde tekstil ürünleri ve ayakkabı mağazaları dikkat çekiyor. Büyük numaralı ayakkabı giyenlerin tercih ettiği çok iyi bir mağaza var. Burada ayak numarası büyük olan basketbolcular için özel tasarım ayakkabılar üretiliyor. Ayrıca klasik giyim severler için özel bir yelek tasarımcısının da yine burada hizmet verdiğini hatırlatalım.

Adres: Hüseyinağa, İstiklal Cd. D:No:62, 34435 Beyoğlu/İstanbul

5- Avrupa Pasajı

Avrupa Pasajı

Antika eşya ve kilim üzerine satış yapan mağazalar ağırlıklıdır. Buraya hediyelik eşya bakınırken girmiştik ancak hediyelik eşyalar oldukça ilgimizi çekti. Eğer bu tür eşyalara biraz merakınız varsa burası tam sizlik. Hem görüntüsü hem de değişik mimari yapısı ile alışveriş yaparken iyi vakit geçirebileceğiniz yerlerden birisi Avrupa Pasajı.

Adres: Hüseyinağa, Meşrutiyet Cd. No:8, 34435 Beyoğlu/İstanbul

6- Aznavur Pasajı

Aznavur Pasajı

Özellikle meraklıları için çini mağazası dikkat çeker. Çeşit çeşit çini desenli ürünleri var. İkinci el ürün arayan için zemin kattaki mağazası önerilir. Burada hiç ummadığınız şeylere ulaşabilirsiniz. Zaman zaman gelip göz atmakta fayda var. Hediyelik eşya, takı ve süs eşyası için çok sayıda mağazası var. Gezinirken ilginizi çekebilecek çok sayıda ürün bulabilirsiniz.

Adres: Asmalı Mescit, İstiklal Cd. No:108, 34430 Beyoğlu/İstanbul

İstiklal Caddesi konum bilgisi için tıklayınız…

One Reply to “Taksim Ucuz Alışveriş Yerleri”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts