Ciner Otel

Ciner Otel Avşa | Konaklama Deneyimimiz ve Yorumlar

0 Comments

Ciner Otel, arkadaşlarımızdan aldığımız tavsiyeler ve gördüğümüz olumlu yorumlar sonucunda Avşa’da konakladığımız ilk yer oldu.

3 Gece – 4 gün yaptığımız bu konaklamada neler gözlemledik, neler yaşadık bu yazımızda sizler ile paylaşacağız. Eğer ki Avşa Tatili yapma planınız varsa ve Ciner Otel hakkında bilgi arıyorsanız yazımıza mutlaka göz atmalısınız. Otel hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda eksiksiz bulabilirsiniz.

Avşa Ciner Otel Bilgileri

Kısaca otelden bahsedecek olursak 3 yıldızlı bir otel. Toplamda 4 katlı olup 4. katta sabah kahvaltısı ve akşamları restoran hizmeti veriliyor. Araç ile gelecek olanlar için park alanı mevcut. Odalar gayet ferah, geniş ve klimalı. Hatta bilen bilir adada elektrik kesintisi sık sık yaşanan bir durumdur. Bizim konakladığımız dönemde de bu kesintiler oldu ama jeneratörler doğrudan klimaya bağlı çalıştığı için kesintisiz kullanabildik. Dikkatimizi çeken bir diğer konu otelin her katında bebek yatakları olması. İhtiyacı olan alıp kullanabiliyor.

Konakladığımız otellerde önem verdiğimiz 5 konu başlığı üzerinden devam edelim.

Konum (5/5): İskelede inince doğrudan karşı sokakta. Yaklaşık 60-70 metre yürüme mesafesinde. Altınkum Plajı ve diğer koylara gitmek isterseniz dolmuşlar otelin hemen yanından kalkıyor. Taksi durağı da hemen bu dolmuş durağının yanında. Ayrıca alışveriş yapmak için hemen otelin altında bir büyük marka market var.

Temizlik (5/2): Bu konuda biraz hayal kırıklığı yaşadık ne yazık ki. Odaya ilk girdiğimizde banyoda bulunan hemen hemen her şey kireçlenmişti. Başta fazla önemsemedik. Ama plajdan odaya dönerken güzel bir temizlik yapılmıştır diye düşünürken görevlinin sadece çöp poşetini alması, yatağı toplamaması, mini bara su koymaması bizi şaşırttı. Temiz havlulardan birisinin aşınmış (hatta yırtık) olması dikkatimizden kaçmadı. Bu yüzden bu konuda baya puan kırdık.

Hizmet (5/4): Temizlik personelleri haricinde gerek kahvaltı servisinde gerekse lobide bulunan personeller gayet kibar ve çalışkan görünüyorlardı. Ne zaman sorumuz olsa cevap verip ilgilendiler. Puanı tabi ki temizlik personellerinden dolayı kırdık.

Kahvaltı (5/4): Kahvaltı bence göreceli bir konu ama eşim için olmazsa olmaz. O kadar fark ödeyip kahvaltı alıyorsak hakkı verilmeli diyor. Domates, 3 çeşit peynir, reçel çeşitleri, kızartma, meyve ve gevrekler bana yeterli gelse de o kahvaltıdan biraz daha fazlasını bekleyenlerden. Ne çok az ne çok fazla. Sonunda ortaya yolu bulup bir puan kırıyoruz.

Fiyat & Performans (5/4): Temizlik hariç diğer tüm konularda tamamız. Eğer Avşa tatilinde otelde kalmak isterseniz rahatlıkla burayı önerebiliriz.

Ciner Otel Yorumları

Tatile gitmeden önce kesinlikle konaklayacağım yer hakkında bilgi sahihi olmak isterim. Bu yüzden google, etstur, jollytur, tripadvisor ve otelz sitelerinden yorumlara bakıyorum. Varsa tabi kendi resmi sitelerine ve fotoğraflarına da göz atıyorum. Yorumların % 70-80’i olumlu ise ufak tefek olumsuz yorumları görmezden gelip o oteli tercih edebiliyorum.

Ciner Oteli hakkında yapılan yorumların hemen hemen hepsi olumluydu. Olumsuz olanları da ya yukarıda bahsettiğim temizlik ya da yaşanan bir iki tatsız hadiseden ibaretti. Bu yüzden tercih ettik ve pişman da olmadık.

Adres: İskele Caddesi No:23 Avşa Adası, 10940 Marmara/Balıkesir

İletişim: 0266 896 33 62

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts