Beykoz Kır Bahçesi Sosyal Tesisleri

Beykoz Kır Bahçesi Sosyal Tesisleri Menü – Fiyat ve Ulaşım Bilgileri

0 Comments

Beykoz Kır Bahçesi Sosyal Tesisleri, 16.2.2024 tarihinde Beykoz Korusu içerisinde hizmete açıldı. Geniş ve ferah iç mekânı yanı sıra havuz başında bulunan masalarda da ferah ferah oturabilirsiniz. Oldukça modern bir şekilde tasarlanan Sosyal Tesis hakkında merak edilenleri sizler için not aldık.

Beykoz Kır Bahçesi Sosyal Tesisleri

Tesis Beykoz Korusu içerisinde. Daha önce özel bir işletmeye ait olan mekân İBB ile hukuksal süreçlerin tamamlanmasının ardından Sosyal Tesis olarak halkın hizmetine açıldı. İç mekân oldukça modern tasarıma sahip. Gayet şık ve sade. Masalar geniş ve ferah. Aynı anda 100 kişi rahatlıkla sığabilir. Benim hoşuma giden bölüm ise kesinlikle dış mekân. Beykoz korusu içerisindeki harika doğa ile masmavi gölet başında yapılan bir Pazar kahvaltısının verdiği huzurun tarifi yok. Bu dış mekânda da aynı anda 150 kişi oturabilir. Aşağı yukarı toplam 250 kişi aynı anda hizmet alabilecek kadar büyük bir tesis. Özellikle yaz ayları ile birlikte (Cihangir Sosyal Tesislerinde olduğu gibi) sıra bekleyebileceğimiz kalabalıklar olabileceğini tahmin etmek hiç de zor değil.

Sosyal Tesis Menü ve Fiyat Bilgileri

Sosyal tesislerin hemen hemen standart olan menüsü burada da geçerli. İçecekler, aperatifler, ara sıcaklar ve yemekler. Ayrıca kahvaltı menüsü de var.  Kısaca göz atacak olursak çay, Türk kahvesi, salep, sıcak çikolata gibi sıcak içecekler yanı sıra asistli ve soğuk içecekler de menüde var. Kızartma, hamburger, pizza ve tost gibi aperatif ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Fiyatlar da her zamanki gibi sosyal tesis fiyatları. Yani herhangi bir mekanla kıyaslandığında gayet uygun. 19.2.2024 tarihinde menüde olan ürünlerin fiyatları şu şekilde;

-Çay: 6 TL

-Kahve: 25 TL

-Hamburger: 60 TL

-Izgara Köfte: 90 TL

-Pizza: 95 TL

-Pide: 65 TL

-Tatlılar: 30-35 TL

-Kahvaltı Tabağı: 65 TL

Fotoğraflar

Beykoz Kır Bahçesi Sosyal Tesisleri Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Adres: Beykoz Korusu, Merkez Mehmet Yavuz Caddesi, No: 124/1 Beykoz

Telefon: 444 10 34

Ulaşım: Toplu taşıma ile gitmek isteyenler öncelikle Üsküdar Meydanı’na gelmeliler. Buradan Mihrimah Sultan Camii önünde 15 veya 15T hat numaralı otobüse bindikten sonra Beykoz Korusu durağında inerek ulaşım sağlayabilirler.

Özel araç ile gelmek isteyenler ise konum bilgisini kullanabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts