Kuş Yuvası Pera

Kuş Yuvası Pera Kahvaltı Menüsü ve Fiyatları

0 Comments

Kuş Yuvası Pera hakkında yazdığımız önceki yazımızda buraya muhakkak kahvaltı için geleceğimizi söylemiştik.  Kuş Yuvası Pera Kahvaltı deneyimini yaşadık ve sizler için kaleme aldık. Aklınıza takılabilecek bütün sorularınızı cevaplayabilmek için her detaya dikkat etmeye çalıştık. Hepinize keyifli okumalar…

Kuş Yuvası Pera Kahvaltı Seçenekleri 

Burada Kırlangıç Mini Kahvaltı Tabağı ve 2 Kişilik Serpme Kahvaltı şeklinde 2 çeşit kahvaltı seçeneği bulunuyor. 2 kişi gitmek isteyenlere tavsiyemiz hiç düşünmeden serpme kahvaltıya yönelsinler. Hem doyurucu hem de çay sınırsız. Böyle güzel bir mekânda böyle güzel bir kahvaltı bol bol çay ile daha keyifli oluyor. Kaç çay içtiğinizin hesabını yaparken kaybolmayın sonra.

Serpme kahvaltı menüsü oldukça zengin. 4 çeşit peynir, kaymak, zeytin, salam, bal, reçel, tereyağı, Nutella ve süzme yoğurt. Resmen sayarken yoruldum. Yanında kızartma tabağı da var tabi. Meraklıları için hemen söylemeliyim ki sucuklu yumurta, sosis tava ve sigara böreği için ayrıca sipariş vermenize de gerek yok. Çünkü bunlar da kahvaltıya dahil.

Yani anlayacağınız 2 kişilik serpme kahvaltı ile çok rahat doyabilirsiniz. Yok eğer ben kahvaltıda çok daha fazlasını isterim diyenleriniz varsa menüye göz atabilir. Tost, omlet gibi sipariş verebileceğiniz pek çok farklı lezzet menü de sizleri bekliyor.

Kırlangıç Mini Kahvaltı Tabağı

Eğer bir hafta sonu keyif yapayım diyenlerdenseniz Kırlangıç Mini Kahvaltı Tabağı da sizler için düşünülmüş. Kızartma tabağı yerine patates tava, sucuklu yumurta yerine sahanda yumurta var. Sigara böreği bu menüde de var ancak çay 1 fincan ile sınırlı.

Cafe hakkında daha önce bilgiler vermiştik ancak okumamış olanlarınız olabilir. Bu sebeple burası hakkında ufak hatırlatmaları yapıp sonra ulaşım hakkında bilgiler paylaşacağım. Cafe sokağa atılmış sandalye ve masa şeklinde hizmet veriyor. Yani kapalı bir bölümü bulunmuyor. Ancak aklınıza hemen kuşku düşmesin çünkü tente ile masalar yağmurlu havalarda korunaklı hale geliyor. Mekânın en dikkat çeken kısmı ise şüphesiz duvar kısmında yer alan resimler ve sokağı süsleyen sarmaşıklar arasından sarkan su kabaklarından oluşan kuş yuvaları. Bol bol resim çekebileceğiniz güzel bir yer anlayacağınız.

Kuş Yuvası Pera Kahvaltı Fiyatı

Kırlangıç Mini Kahvaltı Tabağı: 89,50 TL

Serpme Kahvaltı (2 Kişilik): 219,90 TL

Ulaşım

Ulaşım çok basit. En kolay ulaşım şekli (ister Şişhane ister Odakule isterseniz de Taksim Meydan girişinden İstiklal Caddesi‘ne giriş yapın) öncelikle Galatasaray Lisesi’nin önüne gelmeniz gerekir. Buraya geldikten sonra, liseyi sağ tarafınıza aldığınız zaman ilk sağdan içeriye girip kıvrımlı sokağı takip ederek bu şirin kafeye ulaşabilirsiniz. 

Konum bilgileri için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts