Beyoğlu İş Merkezi

Beyoğlu İş Merkezi Mağazaları ve Dükkanları

0 Comments

Beyoğlu İş Merkezi Mağazaları ve Dükkanları

Beyoğlu İş Merkezi, İstiklal Caddesi üzerinde Odakule mevkisinde bulunur. İhraç fazlası ürünlerin ucuz fiyata satıldığı çok sayıda mağazaya burada ulaşabilirsiniz. Ayrıca içerisinde takı, parfüm ve aksesuar satan irili ufaklı çok sayıda da dükkân yer alır. Bu yazımızda bu mağaza ve dükkanlar hakkında bilgiler sizler ile paylaşacağız. Keyifli okumalar.

Beyoğlu İş Merkezi Mağazaları

1-Taksim Store

Taksim Store

İlk girişte karşınıza çıkan bu mağazada kadın ve erkek için her zevke uygun ayakkabı modelleri var. Gerek klasik giyim için olsun gerekse de günlük kullanım için olsun uygun fiyata istediğiniz modeli bulmanız mümkün. Dış tarafta kalan bölümde genelde sezon sonu kampanyasına giren ürünler oluyor. Buraya sezon geçişlerinde gelip kaliteli pek çok ürünü daha da uygun fiyata alabilirsiniz. Mağazanın içerisinde yeni sezon ürünleri var. Buradaki ürünleri dilediğiniz gibi deneyip seçebiliyorsunuz.

2- No Name (Adsız)

No Name

Sorduk soruşturduk ancak kalabalık bir ana denk geldiğimiz için adını öğrenemedik buranın. Hemen ayakkabıcının yanında çok güzel erkek ürünleri satan bir mağaza. Biraz girip bakındık ve fiyatları da kaliteye göre gayet makul geldi. Ancak yoğunluktan deneme imkânımız olmadığı için almadan çıktık. Kot pantolon, sweat, kaban, mont gibi pek çok seçenek mevcut.

Bu katta dikkatimizi çeken Lenasso ve Fabregas Manswear mağazaları da vardı ancak resim çekmemize izin alamadığımız için ne yazık ki yazamadık.

Hadi gelin şimdi bir alt kata inip kadın giyim üzerine nelere var göz atalım.

3- Nur Butik

Nur Butik

Burada kadın giyim için ilgimizi çeken ilk mağaza. Mont, kaban, etek gibi pek çok çeşit ürün var. Biraz küçük ancak ihtiyaç karşılama açısından gayet iyi. Fiyatları da uygun. Biraz daha klasik giyim severler için olduğunu söyleyebilirim.

4- Lollipops

Lollipops

Bu katta gezinirken dikkatimizi çeken bir diğer mağaza da burası. Mağazanın dışında kalan ürünlerin fiyatları dikkatimizi çekti öncelikle. Bakınırken bir anda kendimizi mağazada bulduk. Dışarıdaki ürünler seri sonu olduğu için oldukça uygundu. İçerisi de aslında uygun. Gayet güzel mont ve yelek modelleri vardı.

5- Favorim Çanta

Favorim Çanta

Çanta ya da valiz ihtiyacınız varsa kesinlikle burayı görmelisiniz. Ne zamandır aradığımız tarzda spor çantasını burada buldum. Diğer çantalarda oldukça hoş ve kullanışlı görünüyor. Dokunduğumuz zaman ne kadar kaliteli ürün olduğunu anlayabilirsiniz. Valizleri inceleyen turistlerin fiyatlara ne kadar şaşırdığını görünce burasının ne kadar da uygun fiyatlı olduğunu bir kez daha anladım.

Bu katta kadınların ilgisini çekebilecek hediyelik eşya, takı ve iç çamaşırı dükkânları da bulunuyor.

Artık sıra zemin katta.

6- C&T Store

C&T Store

Erkek giyim için ilgi çeken bir mağaza. Spor tarzda giyim seven erkekler tercih edebilir. Aynı zamanda ayakkabı satışı da yapıyorlar.

7- Bro

Bro

Son olarak tavsiye edeceğimiz yer de erkek mağazası. Kot, sweat, mont çeşitlerinin gayet güzel olduğu bir diğer mağaza. Fiyatlar da üst kattaki mağazalara göre bir miktar daha düşük geldi bize. Belki zemin kat olduğundan olabilir diye düşündük. Ancak bazı polarların üst kattakilerden daha kaliteli olduğunu kumaş farkından anlayabilirsiniz.

Evet, sevgili gezintist dostum işte bizim ilgimizi çeken ve gezdiğimiz mağazalar bunlardı. Tabi çok sayıda mağaza var ve elbet siz de kendinize uygun bir şeyler bulabilirsiniz. Varsa söylemek istediğiniz bir şeyler yorum ekleyerek diğer gezintist dostlarımızla paylaşabilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri

Adres: Tomtom, İstiklal Cd. No: 187, 34433 Beyoğlu/İstanbul

İstiklal Caddesi üzerinde Odakule tarafında bulunur. Caddeye Şişhane ya da Taksim meydan istikametinden giriş yaptıktan sonra yaklaşık 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.

Konum Bilgileri için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts