212-outlet-AVM

212 Outlet AVM Nerede? – Nasıl Gidilir? Hangi Mağazalar Var?

0 Comments

212 Outlet, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde, içerisinde pek çok ünlü markanın outlet mağazasının buluduğu bir AVM. Bu AVM’yi özel kılan adından da anlaşılacağı üzere içerisidinde bulunan outlet mağazaları. En azından böyle olduğunu düşünebilirsiniz. Açık konuşmak gerekirse biz böyle olduğunu hayal ederek gitmiştik ama biraz hayal kırıklığına uğramadık değil hani. En azından gezip alışveriş yapabilceğimiz kadar outlet mağazası var ama tüm mağazalar outlet değil. Bunu en baştan belirteyim ki gitmeyi düşündüğünüzde bizim gibi hayal kırıklığına uğramayın.

212 Outlet Mağazaları

En sonda yazacağımı en başta yazayım ki hiç kafanız karışmasın. Mağaza çok, ürün çok, çeşit çok ama fiyatların çoğu outlet ile alakası olmayan cinsten. Bunu bilerek giderseniz ne ile karşılaşacağınız da bilirsiniz. Peki hangi markaların outlet mağazaları var? gelin birlikte göz atalım.

1- Puma Outlet

212 Outlet PUMA Mağazası
PUMA Outlet

1. katta bulunan bu outlet mağazasında Puma’nın ürünlerini bulabilirsiniz. Çok büyük bir mağaza olmasa da ürün çeşitliliği hiç de fena değil. Fiyatları da gayet makuldü. Gelip bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

2- Flo Outlet

212 Outlet FLO Oulet
FLO Oulet

Yine 1. Katta bulunan bir outlet mağazası. Ayakkabı, sandalet ve çanta ihtiyacınız varsa buraya bir göz atabilirsiniz. Modeller çok eski değil, fiyatlar da gayet cazip.

3- Boyner Outlet

212 Outlet BOYNER Outlet
BONER Oulet

Zemin katta bulunan mağaza oldukça geniş ve gezinmesi gayet keyifli. Bay, Bayan ve çocuk ürünleri yanı sıra mutfak eşyaları ev araç ve gereçleri de var. Fiyatlar da gayet makul. Buraya da göz atabilirsiniz.

4- Bambi Outlet

212 Outlet BAMBİ Outlet
BAMBİ Outlet

Ayakkabı almak isterseniz göz atabileceğiniz bir diğer mağaza da burası. Zemin katta ve hiç de fena olmayan modelleri var. Fiyatlar uygun.

5- Mudo Outlet

212 Outlet MUDO Outlet
MUDO Outlet

Giyim üzerinde alışveriş yapabileceğiniz bir mağaza daha. -2. Katta bulunuyor. Fiyatlar makul seviyede.

6- LC Waikiki

212 Outlet LC WAİKİKİ Outlet
LC WAİKİKİ Outlet

En çok müşteri gördüğümüz mağaza burasıydı diyebiliriz. Ürün çeşitleri bize kısıtlı gibi gelse de zevkler ve renkler tartışılmaz tabi. Fiyatlar mağaza fiyatlarına göre çok çok uygundu.

Bu saydığımız outlet mağazalarının haricinde polo, Lc Waikiki, hammer jack, deichmann, nike, civil, mavi, mediamark, colins, hummel, ltb, adidas, flo, tommy hilfiger ve greyder mağazaları da var.

Diğer AVM’lerde olduğu gibi burası da aynı zamanda bir eğlence merkezi. İçerisinde sineme, bowling ve çocuk oyun alanı da mevcut. Ayrıca çocukların eğlenmesi için ücretli olarak hizmet veren playland ve ced go oyun alanları da var. Yani çocukla gelmek isteyenler için hem ücretli hem de ücretsiz iki farklı seçenek bulunuyor.

Ayrıca burada anpa gross market de oldukça yoğun oluyor. Özellikle hafta sonları yerli ve yabancı pek çok kişi burada yoğunluk oluşturuyor.

Çalışma Saatleri

Her gün 10:00 – 22:00 arası ziyaret edilebilir.

Nerede? – Nasıl Gidilir?

Adres: Mahmutbey, Taşocağı Yolu Cad. No:5, 34218 Bağcılar/İstanbul

Ulaşım: Metrobüs ile ulaşmak için; Yenibosna durağında indikten sonra, 79K – 98T veya 98H hat numaralı otobüslere binerek Şehit Serdar Gökbayrak durağında inmeniz gerekiyor. Buradan sonra AVM 3-5 dakika yürüme mesafesinde.

Metro ile ulaşmak için M1A Yenikapı – Havalimanı metosu ile Yenibosna durağında indikten sonra, 79K – 98T veya 98H hat numaralı otobüslere binerek Şehit Serdar Gökbayrak durağında inmeniz gerekiyor. Buradan sonra AVM 3-5 dakika yürüme mesafesinde.

Toplu taşıma ile ulaşmak için en yakın otobüs durakları İkitelli Köprüsü – Basın Tesisleri Son Durak – Şehit Serdar Gökbayrak ve Şehit Serdar Gökbayr / İkitelli Köprüsü Yönü şeklinde. Bu duraklardan geçen 79K – 98T – 98H – 89C ve 89T hat numaralı otobüslerini kullanabilirsiniz.

Minibüs ile ulaşmak isteyenler ise; İstoç – Şirinevler minibüslerini kullanarak buraya ulaşabilirler.

Özel araç ile ulaşmak isteyenler konum bilgisini kullanabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts