Beltur Burger Beşiktaş

Beltur Burger Beşiktaş Menü ve Fiyat Bilgileri

0 Comments

Beltur Burger Beşiktaş şubesi Kasım 2022 yılına hizmete girmiş yepyeni bir Beltur işletmesi. Burger konsepti ile hizmet veren işletmeyi bir Beşiktaş gezintimizde keşfettik ve denemek için not ettik. En sonunda geçen cumartesi günü de deneyimleme imkânımız oldu. Öncelikle mekân hakkında biraz bilgi vermek isterim. Yıldız yokuşuna çıkan yolun başlangıç kısmında yer alıyor. 2 katlı, geniş ve ferah bir mekân. 2. Aynı anda 100 kişiye hizmet verebilecek şekilde dizayn edilmiş. Alt katta geniş masalar ya da tek oturmak isteyenler için bar sandalyelerinin olduğu cam önü masası mevcut. Üst kat nispeten biraz daha küçük olsa da yine ferah bir alana sahip. Gelin menü, fiyat, servis ve lezzet hakkında bilgilere birlikte göz atalım.

Beltur Burger Beşiktaş Menü ve Fiyat Bilgileri

Burger konsepti ile hizmet verdiğini giriş kısmında bahsetmiştim. Ancak yanında farklı aperatif seçenekleri de var. Menüye şöyle göz atınca Hamburger, Chessburger, Şef Burger gibi burger çeşitleri yanı sıra Patates kızartması (Patso), kızarmış soğan halkası gibi farklı aperatifler de var. Biz farklı lezzetler denemek için 1 Chessburger ve 1 tane Şef Burger sipariş ettik. Her ikisinin de lezzetini beğendik. Tabi ki yediğimiz en lezzetli hamburger olduğunu söylemek çok fazla abartı olur ama asla kötü diyemeyiz. Kızartması oldukça lezzetliydi. Gösterişten ve sostan uzak gayet tadında pişmiş sanki elde kesilmiş gibiydi. Hazır olduğunu bilmesek sanki elde doğranıyor diyebilecek kadar iyiydi. Servis kısmında da plastik tabak çatal kullanımı yerine tahta çatal ve bıçak kullanımı oldukça hoş. Yine aynı şekilde her masada sos olması plastik paket hazır sos kullanımına göre oldukça iyi düşünülmüş.

Gelelim fiyat bilgilerine. Klasik hamburger 55, Chessburger 65 ve Şef Burger 85 Lira. Farklı burger çeşitleri de var ve hatta glutensiz burger de menüde var. Aperatif olarak bulunan Patso ve kızarmış soğan halkaları 32 Lira. İçecek olarak da gazlı içecekler 19 -23 Lira arasında. Ödeme yöntemi olarak da nakit ve kredi kartı geçerli. Herhangi bir yemek kartı ne yazık ki ödeme yöntemi olarak kabul edilmiyor.

Beltur Burger Beşiktaş Ulaşım Bilgileri

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde. Konum bilgileri için tıklayabilirsiniz.

Öncelikle buraya ulaşım oldukça kolay. Beşiktaş Meydanına giden tüm otobüs ve dolmuşları kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca vapur ile ulaşmak isteyenler de Beşiktaş iskelesine gelen Vapur seferlerini kullanabilirler.

One Reply to “Beltur Burger Beşiktaş Menü ve Fiyat Bilgileri”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts